O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i dystrybucją wysokiej jakości sprzętu AGD. Nasza oferta przeznaczona jest dla indywidualnego klienta. Gwarantujemy naszym klientom terminowość dostaw, ciągłe poszerzanie oferty oraz gwarancję jakości i zadowolenia.

Bertazzoni

We współczesnych wnętrzach kuchnia pełni coraz ważniejszą rolę, dlatego jest uznawana za serce domu. Jej urządzenie to kwestia indywidualnego stylu i wyszukanego klimatu. Dobór odpowiedniego sprzętu AGD powinien nadać każdej kuchni jej niepowtarzalny charakter.

Bertazzoni to producent specjalistycznych urządzeń do gotowania- czerpiący z długiej tradycji w wprowadzaniu innowacji i stale doskonalący swoje produkty. Pierwsza fabryka Bertazzoni powstała już w 1909 roku w Guastalla w regionie Emilia Romagna słynącym z różnorodnej kuchni i zaawansowanych technologii.

Kuchenki Bertazzoni są sprzedawane na terenie całych Włoch i eksportowane do 60 krajów na całym świecie. Najnowocześniejsze wzornictwo, klasyczne fronty, ekstrawagancja, futuryzm oraz niespotykane rozwiązania technologiczne to coś z czego słynie marka Bertazzoni.

IMG_7969_LOW

Co nas wyróżnia

Teleskopowy system wysuwania blach

teleskopy

Zapewnia bezpieczne wyjmowanie gorących potraw z piekarnika.
Półki teleskopowe znajdują się na szynach, umożliwiających łatwe wysuwanie. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną wygodę wyjmowania gorących potraw z piekarnika.

Stalowa płyta do smażenia lub podgrzewania

stalowa_plyta

Specjalnie zaprojektowana, trwała i łatwa w utrzymaniu czystości emalia jest odporna nawet na zabrudzenia powstające w trakcie pieczenia. Zabezpiecza przed zabrudzeniami do trzech razy skuteczniej niż zwykła emaila.

Palnik wok

palnik_wok

Mosiężny palnik Wok o mocy 4,5 kW pozwoli na szybkie smażenie potraw np. kuchni chińskiej. Palnik posiada podwójny pierścień dzięki czemu możliwa jest dokładna regulacja ognia.

11 funkcji dla piekarnika wielofunkcyjnego

Untitled

11 funkcji dostępnych w piekarnikach kuchni Bertazzoni daje mnóstwo możliwości przygotowania, wykańczania potraw. Należą do nich: grzanie z góry, grzanie z dołu, konwekcja, grillowanie, konwekcja z towarzyszącym termo obiegiem, termo obieg, wypiek pizzy, grzanie wstępne, rozmrażanie.

Funkcja wypieku pizzy

pizza

Dzięki intensywnemu podpiekaniu od dołu przygotowywana pizza szybko wyrośnie a ciasto dobrze się zrumieni. Grzanie górne pozwoli na „wykończenie” dodatków.

Element brązujący

chrupkosc

Specjalnie produkowane ciepło, które nadaje efekt chrupkości i brązowienia grillowanej żywności.

Grillowanie przy włączonym wentylatorze

grillowanie_wentylator

Metoda grillowania wykorzystująca całą górną grzałkę w połączeniu
z wentylatorem, który zapewnia szybką cyrkulację ciepła. Idealna do szybkiego opiekania lub gdy chcemy zachować soczystość oraz smak potrawy np. podczas pieczenia steków, hamburgerów, warzyw, itp.

Dolna grzałka z termoobiegiem

piekarnik_termoobieg

Nadaje się do przygotowywania potraw głęboko mrożonych, takich jak pizza czy frytki, a także do wypiekania ciasteczek i ciast z owocami, dzięki połączeniu grzania dolnego z gorącym powietrzem.

Gotowanie we włoskim stylu

Bertazzoni Professional

14_Bertazzoni Professional 100cm płyta gazowa 2 piekarniki+ grill_black
17_Bertazzoni Professional 120cm płyta gazowa_white

Nowoczesny design serii idealnie współgra z wyrazistymi kolorami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi dla łatwego użytkowania. Elektroniczny programator z minutnikiem pozwoli na ustawienie precyzyjnego czasu pieczenia oraz wybranego programu.

Seria Professional dostępna jest w opcji z płytą gazową bądź indukcyjną. Do wyboru w 4 szerokościach- poczynając od 60cm poprze 90, 100 cm na 120cm kończąc. Klient wybiera spośród 7 lśniących kolorów: stal nierdzewna, biel, czerń, pomarańcz, żółty, czerwony, burgundowy.

Bertazzoni Master

9_Bertazzoni Master 120 cm płyta gazowa_krem
7_Bertazzoni Master 100 cm płyta gazowa 2 piekarniki+ grill_burg

Charakterystyczne, masywne pokrętła oraz wskaźnik temperatury piekarnika nadają serii Master lekko stylizowanego wyglądu przy zachowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych użytkowania sprzętu. Master to „prawdziwy mistrz” w kuchni- wolnostojąca bryła do kompleksowego gotowania, pieczenia, smażenia grillowania czy rozmrażania

Seria Master to kuchnie o szerokości 120, 100, 90 bądź 60cm, dostępne w kolorach matowych takich jak czerń, burgund czy krem oraz stali nierdzewnej.

Bertazzoni Heritage

03_Bertazzoni Heritage 120 cm płyta gazowa_burg
01_Bertazzoni Heritage 100 cm płyta gazowa 2 piekarniki_czern

Klasyczne fronty serii Heritage wzbogacone zostały o elementy z mosiądzu dzięki czemu seria ta doskonale wpisze się w kuchnie aranżowane w stylu angielskim, prowansalskim czy country. Heritage to prawdziwe „dziedzictwo” nie tylko jeśli chodzi o styl ale także innowacyjną funkcjonalność doskonaloną przez lata i popartą doświadczeniem techników Bertazzoni.

Seria Heritage to kuchnie o szerokości 120, 100, 90cm, dostępne w kolorach matowych takich jak czerń, burgund czy krem.

Bertazzoni Green

Marka Bertazzoni to gwarancja zakupu sprzętu tworzonego z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Regionem powstawania naszych kuchenek są piękne i malownicze tereny włoskiego regionu Emilia Romagna. Bertazzoni to rodzinna firma z ponad 200- letnią tradycją, która rozumie wpływ pomiędzy ekologicznym kreowaniem produktu a środowiskiem.

Z tego właśnie powodu możesz być pewny że zarówno nasz sprzęt do zabudowy, wolnostojący a także akcesoria wykonywane są przy użyciu materiałów nadających się do recyklingu, nieszkodliwych dla środowiska. Wybór sprzętu Bertazzoni daje gwarancje przyjaznego dla otoczenia naturalnego użytkowania oraz recyklingu.

Materiały z których wykonane są nasze kuchenki są w pełni bezpieczne i w całości nadają się do recyklingu!

Nasze kuchenki, piekarniki i płyty do zabudowy oraz okapy wykonane są głównie ze stali nierdzewnej, innych metali oraz w małej części tworzyw sztucznych. Oznacza to że produkty są w 99% produkowane z materiałów, które nadają się do recyklingu! Recyklingowi podlegają także opakowania!

Wszystkie materiały, których używamy przy produkcji kuchenek i sprzętów Bertazzoni w nienaruszalny sposób zachowują swój skład, gdy znajdą się w kontakcie z substancjami takim jak woda czy olej. Bertazzoni posiada certyfikat RoHS (Restriction of Hazardous Substances) co oznacza że materiały używane do produkcji są w 100% bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Użytkowanie sprzętów Bertazzoni pozwala na oszczędność energii!

Bertazzoni pół wieku temu zmieniło profil produkcji sprzętu z kuchni opalanych drewnem na kuchnie gazowo- elektryczne bądź elektryczne. Od tego czasu dostosowuje sprzęt w zakresie wydajności energetycznej, ochrony środowiska i klimatu.

Nowoczesna technologia pozwala na stałą poprawę efektywności rozwiązań gazowych i elektrycznych. Specjalna konstrukcja palników gazowych to niska emisja dwutlenku węgla do otoczenia a w konsekwencji czyste spalanie gazu. Z tego też powodu garnki czy patelnie mogą być umieszczone bliżej ognia co pozwala na większą wydajność gotowania, przez mniejszy czas potrzebny do przyrządzenia potrawy oraz mniejsze zużycie gazu.

Dla wszystkich piekarników mamy to wyboru szereg funkcji/trybów działania co daje nam możliwość redukcji temperatury pieczenia oszczędzając tym samym zużycie energii elektrycznej czy gazu. Drzwi piekarników wyposażono w najnowocześniejsze technologicznie, grubsze materiały izolacyjne oraz potrójnie szkloną szybę co zabezpiecza przed ucieczką ciepła z wnętrza piekarnika i przyczynia się do poprawy efektywności energetycznej kuchenki.

Fabryka Bertazzoni działa w szczególnym poszanowaniu środowiska naturalnego

Dążymy do zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa i wydajności we wszystkich naszych działaniach i operacjach.